CGJ2B2X7R1H222K050BA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 88,557
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 24,908
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
Parametric Equivalent
YAGEO
YAGEO
KEMET
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
2200 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)