04023C103K4T2A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 44,328
Datasheet
Direct
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Direct
TDK
TDK
Murata Electronics
10000 pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)