CTAM20C2 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 1436-1322-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CTAM20C2 |
Description | CABLE TIE HLDR SNGL SCRW #10 BLK |
Manufacturer Standard Lead Time | 2 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Single Opening Cable Tie Holder Black Screw, #10 |
Datasheet | Datasheet |
Category | Size / Dimension 0.80" L x 0.40" W x 0.20" H (20.3mm x 10.2mm x 5.1mm) |