PI6CB332000ZDIEX
DigiKey Part Number
31-PI6CB332000ZDIEXTR-ND - Tape & Reel (TR)
31-PI6CB332000ZDIEXCT-ND - Cut Tape (CT)
31-PI6CB332000ZDIEXDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PI6CB332000ZDIEX
Description
IC CLK BUFFER 1:20 200MHZ 72TQFN
Manufacturer Standard Lead Time
28 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Clock Clock Buffer IC 1:20 200 MHz 72-VFQFN Exposed Pad
Category
Output
HCSL
Manufacturer
Diodes Incorporated
Frequency - Max
200 MHz
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)